Wraith Kryptos

Похідна від давньогрецької мови назва Kryptos позначає все, що є прихованим. Дизайн цієї ексклюзивної колекції з 50 автомобілів натхнений таємничим світом криптології та приваблює допитливий розум.

Зрозуміло, що відправною точкою для цього є дизайн. У новій колекції Wraith Kryptos пристрасть до криптографії одного дизайнера перетворила модель Wraith на чисте полотно для вишуканого та таємничого дизайну. У заворожуючому вигляді колекції Wraith Kryptos втілені складні коди.

Колекція Wraith Kryptos містить зашифрований набір кодів, який змінюється у різних частинах автомобіля, аби розважати та зацікавлювати клієнта та вести його шляхом відкриттів та таємниць. Для сторонніх людей ці коди виглядають, на перший погляд, як цікавий елемент дизайну, існуючий лише для естетичних цілей, який не містить будь-якої послідовності. Але той, хто дивитиметься уважно, той, хто має ключ, зможе використати ці коди як путівник для подорожі, яка дозволить отримати таємні знання.

Криптографічна подорож починається зі статуетки Spirit of Ecstasy, що прикрашає капот автомобілів цієї марки протягом більш ніж сотню років. Код Rolls-Royce починається з гравіювання, вкритого зеленою емаллю на постаменті таємничої статуетки. У бампері нижче привертають увагу вставки нової форми, які дещо змінюють рух та позу фігурки та наділяють цю колекцію неповторними рисами.

Привабливий колір колекції натякає на приховані таємниці автомобіля. Ексклюзивний колір екстер'єру Delphic Grey заснований на базовому кольорі Anthracite та володіє прихованим ефектом — сині та зелені перламутрові частинки виблискують лише у сонячному світлі. Цей ефект підсилює подвійна бокова смужка ручної роботи. Верхня смужка має новий колір Kryptos Green, а нижня відтіняє її кольором Dark Grey. Обидві смужки являють собою підказки для знаходження внутрішнього коду. Дизайн екстер'єру доповнюють частково відполіровані колісні диски, центри яких розмальовані тонкими кольоровими смужками на тлі кольору Orbit Grey.

ЗВ'ЯЗОК З КОНСУЛЬТАНТОМ