SILVER GHOST COLLECTION

КОНТАКТИ

КРАСА НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ

Більше століття тому один автомобіль змінив хід історії автомобілебудування. Перевершуючи будь-які сподівання, Silver Ghost AX201 вирушив у надзвичайну пригоду, подолавши без зупинок майже 15 000 миль. Це була чудова демонстрація технічної винахідливості й новаторського дизайну. Сьогодні легенда знов постає перед нашими очима у фантастично вишуканій і розкішній колекції Silver Ghost Collection. Колекція, що включає лише 35 автомобілів, є даниною першопрохідцям сьогодення та талісманом для майбутнього.

Унікальна статуетка Spirit of Ecstasy, ретельно вироблена з чистого срібла, має оригінальну відмітку, виняткову для цієї колекції. Підставку статуетки відлито з міді, а дизайн підставки перекликається з моторним відсіком AX201.

Підкреслюючи розкішну привабливість колекції Silver Ghost, колісні диски з самовирівнюючимся центром мають колір згідно з коліром кузова Cassiopeia Silver.

Елегантно збалансовані срібні накладки і шкіра із срібною обробкою підкреслюють тонку красу інтер'єру коліру зеленого лісу, шануючи увагу до деталей в оригінальному Silver Ghost.

Аксесуари колекції Silver Ghost виражені в тонкій срібній красі — кожна деталь натякає на ексклюзивність. Сучасне виконання приладів автомобіля навіяно циферблатами з AX201, включаючи годинник тонкого гравірування, оправлений в срібло ручної обробки.

Відкрийте для себе одну з 35 моделей Silver Ghost у місцевому дилерському центрі.