Phantom Tranquillity

ВІДЧУЙТЕ НЕПЕРЕВЕРШЕНУ РОЗКІШ

Phantom Tranquillity створений для тих, хто прагне й досягає неможливого. Це вираз високого положення Phantom як найбільш рідкісної та бажаної речі у світі розкоші.

Ця колекція обмежена лише 25 екземплярами в усьому світі, доступними у моделях Phantom та Phantom Extended Wheelbase.

Для тих небагатьох людей, що замовляють Phantom, втілення їхніх персональних амбіцій є моментом, коли вони бачать світ з рідкісної та піднесеної точки зору. Отже, Phantom Tranquility — це річ для самовираження далекоглядних людей, які виходять за встановлені межі.

Phantom Tranquillity названо й виготовлено для висловлення відчуття ейфорії та спокою, яке настає при покращенні світу навколо себе. В автомобілі ідеально підібрані речі та об’єкти натхнення зі світів поза земними межами. Цей дуже сучасний вираз дизайну й майстерності Rolls-Royce створює найрідше місце для спостерігання нашого світу — доступне лише тим, хто вимірює успіх досягненням неможливого.

Унікальний візерунок створений під натхненням від рентгенівських масок кодуючої апертури, що застосовуються у британській космічній ракеті Skylark. Потужне випромінювання проходить крізь унікальний візерунок із перфорацією та утворює тінь на шарах під ним. Потім за цією тінню можна відтворити властивості первинних джерел випромінювання. Ракетна програма Skylark була найтривалішою у світі. Галерея висловлює це за допомогою матеріалів, пов’язаних із космосом, блискучої нержавіючої сталі, покриття з 24-каратного золота й алюмінію для космічних апаратів.

Унікальна вишивка підкреслює панель двері моделі Extended Wheelbase та співпадає з візерунком Галереї колекції. Стібки у двох тонах додають тонкі й особисті деталі.

Позолочені решітки гучномовців фірмової аудіосистеми сміливо виділяються у дверях та доповнюють інші позолочені деталі автомобіля. Натхнення для них надали історичні супутники NASA Voyager, на борту яких знаходяться дві золоті платівки зі звуками й зображеннями розмаїття життя та культур на Землі — для будь-яких розумних інопланетних форм життя, які могли б їх знайти.

Матеріали й оздоблення натхнені матеріалами для космічних апаратів і доповнюють матеріали Галереї та годинника. Ця унікальна статуетка Spirit of Ecstasy виготовлена з титану за допомогою струменево-абразивної обробки з використанням 3D-принтера, з фінішною обробкою вручну. Її встановлено у гніздо, вкрите 24-каратним золотом, у радіально брашованій підставці з титану з вигравійованою назвою колекції.