PHANTOM PRIVACY SUITE

КОНТАКТИ

МІСЦЕ ДЛЯ УСАМІТНЕННЯ, ЩО ЧЕКАЄ НА ВАС

Для світу, де приватність є найціннішою розкішшю, компанія Rolls-Royce створила простір, який поєднує винятковий комфорт задніх сидінь Phantom Extended Wheelbase із привілеями місця, надійно закритого від очей і вух сторонніх людей. Відтепер Phantom — це не тільки яскравий символ впливовості, але і безпечна гавань, що з легкістю перетворює відкритість на повну приватність.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ УСАМІТНЕННЯ

Налаштування конфіденційності Privacy Suite включають інноваційну електрохромну захисну перегородку Privacy Division, задні захисні завіси Rear Privacy Curtains та спеціальне скло. Все це разом перетворює салон Phantom у втілення спокою, де конфіденційні бесіди й приватні події можуть проходити без жодних перешкод ззовні.

ХРАМ СПОКОЮ

Ви можете бути впевнені у цілковитій приватності будь-яких розмов завдяки найвищому рівню звукоізоляції, що зберігає спокій простору навколо вас. Privacy Suite наповнює новим змістом найбільш бажане поняття повної конфіденційності й надійної охорони.

РОЗКІШНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Задні захисні завіси Rear Privacy Curtains, доповнені захисним склом Rear Privacy Glass, дозволяють повністю перекривати бічні та задні вікна для забезпечення повної приватності. Недосяжний для інших храм спокою, що дарує розкіш дорогоцінної конфіденційності.