MUSE

ПРОГРАМА МИСТЕЦТВА ROLLS-ROYCE

НОВИЙ ОБРАЗ

Назва Rolls-Royce є синонімом уяви без обмежень. Наша головна пристрасть — надихати велич — втілюється у тій самій безкінечній цікавості, завдяки якій митці відкривають нові горизонти.

Тепер ми розпочинаємо проект Muse, авангардний образ, який сприяє творчості шляхом співпраці з митцями, які розділяють нашу пристрасть до розширення горизонтів техніки та концепцій.

Низку видатних досягнень у мистецтві створять дві довготривалі ініціативи: The Dream Commission та The Spirit of Ecstasy Challenge.

THE SPIRIT OF ECSTASY CHALLENGE

Натхнення символом, розкриття потенціалу матеріалів.

Відзначаючи як традиції, так і інновації, програма The Spirit of Ecstasy Challenge дає творчим віртуозам завдання переосмислити скульптурну фігурку, яка прикрашає капот автомобілів компанії Rolls-Royce Motor Cars.

Три видатних митця будуть експериментувати з матеріалом, який має велике значення для Rolls-Royce, таким як шкіра, дерево, скло, алюміній або вуглецеве волокно. Вони випробують можливості обраного матеріалу та створять об'єкти, що будуть дивувати, розважати та надихати.

Перед завершенням їхньої роботи всі учасники відвідають фабрику Rolls-Royce у Гудвуді, Англія, де вони зустрінуться з нашими майстрами. Потім заключні роботи будуть відправлені у світову подорож — включаючи салони Rolls-Royce, — де їх зможуть побачити прихильники мистецтва, дизайну та автомобілів.