Дійте за натхненням.

Dawn наділяє даром спонтанності. Ви можете зібратися у подорож, коли забажаєте, скласти дах менш ніж за 22 секунди та відправитись у дорогу раніше, ніж хтось зможе вам завадити.

Ловіть момент одним дотиком та залиште позаду все, чим Ви були 22 секунди тому. Ви самі керуєте своєю долею. Цінуйте враження.

Це буде поїздка у бурхливому центрі міста в сутінках з надзвичайним запахом вуличних страв або поїздка у тихому сосновому лісі рано вранці?

Що б Ви не обрали, усім потрібно ділитися. В автомобілі є чотири повноцінних місця, тож обирайте пункт призначення разом. Нехай натхнення веде Вас туди, куди веде дорога.

Зміна положення даху Dawn змінює все за 22 секунди. Магія Dawn дозволяє відчувати безтурботність у салоні Rolls-Royce з піднятим дахом, при цьому Ви маєте можливість будь-коли скласти дах та злитися з навколишнім оточенням.

Складений дах Dawn надає неперевершені та унікальні враження. З піднятим дахом Ви відчуваєте таке ж розкішне усамітнення, як і в усіх наших автомобілях.

Dawn надає незрівнянні відчуття. Запах солі, трави, землі, свіжого повітря. Тепло вечірнього сонця на шкірі. Усе це Ви можете відчути. З натисканням кнопки натхнення стає дією.

Де Ви будете за 22 секунди?

Дізнайтеся більше