ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ DAWN BLACK BADGE AERO COWLING

ТОЙ, ХТО ВСТАЄ З ТЕМРЯВИ

Black Badge — для сміливих. Знаковий силует підкреслено. Швидкісні характеристики покращено. Найбільш зухвалий образ Rolls-Royce дарує насолоду від керування, що виходить за межі цього світу.

ВІДКРИТИЙ ДО ПРИГОД

Досконалість у кожній деталі й чисті форми Black Badge Dawn сяють міццю. Відчуйте усепоглинаючу насолоду від керування чотиримісним кабріолетом або відкрийте нестримний характер двомісного родстера з покриттям Black Badge Dawn Aero Cowling.

МІЦЬ, ПОДАРОВАНА СВОБОДОЮ

М'язистий вигляд Black Badge Dawn натякає на силу, яка лежить у нього всередині. Композитні диски з вуглецевого волокна формують гало навкруг самоустановлювальної емблеми Rolls-Royce.

НЕСТРИМНА СИЛА

Покращений крутний момент, краще налаштована підвіска і опціональний спортивний глушник дарують ще більш насичені відчуття від керування.

ВІДКРИЙТЕ СВОЇ СПРАВЖНІ КОЛЬОРИ

Статуетка Spirit of Ecstasy, наразі чорна як тінь, веде вас уперед. Оберіть чорніший з найчорніших, або створіть колір вашої мрії.

Подорожуйте із задоволенням у чотиримісному авто або додайте покриття Black Badge Dawn Aero Cowling, щоб отримати двомісний атлетичний родстер, а якщо треба — підійміть дах за кілька секунд. Black Badge Dawn поєднує в собі свободу вибору з неперевершеною розкішшю та шумоізоляцією.

Відчуйте по-новому світ навколо себе. У кожній подорожі пригода.