ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ DAWN AERO COWLING

ОТРИМАЙТЕ ПРАВО НА ІСТИННУ СПОНТАННІСТЬ

Вирушайте назустріч новим пригодам у кабріолеті з відкритим верхом. Dawn Aero Cowling — це покриття для задньої частини кузова, яке додає життєрадісній сутності Dawn можливість подарувати враження двомісного родстера.

ПОСИЛЬТЕ СВОЇ ПОЧУТТЯ

Пориньте в сучасне, в елементи, в насолоду у чистому вигляді. Dawn Aero Cowling, покриття для задньої частини салону, в якому життєрадісність кабріолета зустрічається з динамікою родстера, створене для тих, хто шукає нові горизонти.

СВОБОДА ОБИРАТИ

Якщо ви забажаєте, цей виразний двомісний атлет миттєво перетвориться на світське чотиримісне авто. Нові можливості зустрічаються у кожній пригоді, у кожній подорожі. Бездоганне технічне виконання, витончений дизайн. Покриття майстерно виготовлено з надлегкого вуглецевого волокна й алюмінію. Його вигини формують потік повітря і створюють комфорт для водія та пасажира. Насолоджуйтесь бездоганною й неповторною розкішшю Rolls-Royce.

ОБЕРІТЬ СВОБОДУ

Ви можете легко робити імпульсивні вчинки завдяки обладнанню, що забезпечує легкий доступ до найважливіших можливостей на відкритому повітрі. Незалежно від обраної конфігурації — для двох або для чотирьох людей у салоні — підйом даху натисканням однієї кнопки завжди дає абсолютну свободу у подорожі.