ПОРИНЬТЕ У ТЕМРЯВУ

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З WRAITH BLACK BADGE

WRAITH BLACK BADGE

День змінює ніч. Настав час пригод, таємниць і відкриттів. Час відкрити для себе темніший бік розваг. Настав час Rolls-Royce Wraith Black Badge. Black Badge — це несподівана інтерпретація легендарної автомобільної марки. Це модель для тих, хто обожнює все незвідане і незнайоме. Для тих, хто любить ризикувати. Для тих, хто руйнує стереотипи. Для тих, хто не знає страху. Найпривабливіший образ, у якому коли-небудь з'являвся Rolls-Royce. Приголомшливе поєднання потужності і стилю. Black Badge — це найвиразніший символ для тих, хто не боїться відрізнятися.

КОНФІГУРУВАННЯ

НАДИХАЙТЕСЯ

Ця унікальна колекція моделей, яка демонструє найкращі зразки нашої роботи, створювалася під пильним наглядом нашої команди експертів з дизайну.

ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ви не просто купуєте Rolls-Royce — Ви його замовляєте, як витвір мистецтва або ексклюзивну яхту. Можливості для персоналізації практично безмежні.

АВТО З ПРОБІГОМ

Придбання Rolls-Royce, який був створений з використанням надсучасних технологій і складений вручну, завжди є винятковим досвідом, незалежно від його віку.

Надихайтеся

Душевний спокій

Володіння Rolls-Royce — це невимушене задоволення, а наші високі стандарти гарантійного обслуговування роблять цей процес ще простішим. Ми надамо підтримку і консультації з будь-яких питань щодо Вашого автомобіля, а також чотирирічний пакет власника, який включає гарантію, технічне обслуговування і допомогу на дорозі.

Технічне обслуговування

Коли Ви купуєте новий Rolls-Royce, ремонт і технічне обслуговування покриваються за рахунок нашого сервісного пакету протягом перших чотирьох років, незалежно від пробігу автомобіля.

Гарантія

Кожний новий автомобіль Rolls-Royce захищено 4-річною гарантією без обмеження пробігу, яка покриває майже кожний випадок.

Фінансові послуги

Придбання Rolls-Royce завжди є унікальним досвідом. Те саме можна сказати і про фінансові послуги Rolls-Royce, які пропонують широкий спектр фінансових рішень, щоб якнайкраще задовольнити Ваші особисті потреби.