ROLLS-ROYCE PHANTOM — ЄДИНИЙ І НЕПОВТОРНИЙ.

Контакти

Phantom Extended Wheelbase 

Ще ніколи відчуття дороги не поєднувалося з такою неперевершеною елегантністю, красою та серйозністю. Phantom зі збільшеною колісною базою не просто прибуває на місце. Він пробуджує в усіх благоговіння, повагу та захоплення. Це його восьме покоління, але він завжди перший у своєму роді. Phantom — це найчистіша експресія Rolls-Royce. Phantom зі збільшеною колісною базою призначений для тих, хто може оцінити безпрецедентний рівень витонченості, комфорту та престижу.  

Конфігурувати

НАДИХАЙТЕСЯ

Ця унікальна колекція моделей, яка демонструє найкращі зразки нашої роботи, створювалася під пильним наглядом нашої команди експертів з дизайну.

ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ви не просто купуєте Rolls-Royce — Ви його замовляєте, як витвір мистецтва або ексклюзивну яхту. Можливості для персоналізації практично безмежні.

АВТО З ПРОБІГОМ

Придбання Rolls-Royce, який був створений з використанням надсучасних технологій і складений вручну, завжди є винятковим досвідом, незалежно від його віку.

Надихайтеся

PHANTOM PRIVACY SUITE

Дізнайтеся більше

Душевний спокій

Володіння Rolls-Royce — це невимушене задоволення, а наші високі стандарти гарантійного обслуговування роблять цей процес ще простішим. Ми надамо підтримку і консультації з будь-яких питань щодо Вашого автомобіля, а також чотирирічний пакет власника, який включає гарантію, технічне обслуговування і допомогу на дорозі.

Технічне обслуговування

Коли Ви купуєте новий Rolls-Royce, ремонт і технічне обслуговування покриваються за рахунок нашого сервісного пакету протягом перших чотирьох років, незалежно від пробігу автомобіля.

Гарантія

Кожний новий автомобіль Rolls-Royce захищено 4-річною гарантією без обмеження пробігу, яка покриває майже кожний випадок.

Фінансові послуги

Придбання Rolls-Royce завжди є унікальним досвідом. Те саме можна сказати і про фінансові послуги Rolls-Royce, які пропонують широкий спектр фінансових рішень, щоб якнайкраще задовольнити Ваші особисті потреби.