ОБРАЗ ПОЗА ВУАЛЛЮ.

ДИХАННЯ ВІТРУ

ЗНАЙДИ МЕНЕ, ВІДЧУЙ МЕНЕ

Я — ВТІЛЕННЯ НОВОГО БАЖАННЯ

ЗАВЖДИ ВАШ, GHOST

ОТРИМУВАТИ НОВИНИ

GHOST

Досконалість є виразом кожного елементу у найвитонченішій формі.

ВТІЛЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ РОЗКОШІ

В основі Ghost знаходиться оригінальне шасі з алюмінію. Завдяки особливим пропорціям дизайнери та інженери Rolls-Royce мали повну свободу у створенні моделі Ghost, яка уособлює досконалість. Міцність та жорсткість шасі забезпечують рівну, впевнену та безшумну їзду, яка підкреслює фірмову плавність ходу як ніколи раніше.

KEEP ME INFORMED

ВПЕВНЕНА У СОБІ СИЛА

ОТРИМУВАТИ НОВИНИ

ДОРЕЧНІ ІННОВАЦІЇ

ЛЕГЕНДАРНІ РИСИ

Для тих, хто розуміє красу стриманості, Ghost втілює одержимість.

ОТРИМУВАТИ НОВИНИ

Душевний спокій

Володіння Rolls-Royce — це невимушене задоволення, а наші високі стандарти гарантійного обслуговування роблять цей процес ще простішим. Ми надамо підтримку і консультації з будь-яких питань щодо Вашого автомобіля, а також чотирирічний пакет власника, який включає гарантію, технічне обслуговування і допомогу на дорозі.

Технічне обслуговування

Коли Ви купуєте новий Rolls-Royce, ремонт і технічне обслуговування покриваються за рахунок нашого сервісного пакету протягом перших чотирьох років, незалежно від пробігу автомобіля.

Гарантія

Кожний новий автомобіль Rolls-Royce захищено 4-річною гарантією без обмеження пробігу, яка покриває майже кожний випадок.

Фінансові послуги

Придбання Rolls-Royce завжди є унікальним досвідом. Те саме можна сказати і про фінансові послуги Rolls-Royce, які пропонують широкий спектр фінансових рішень, щоб якнайкраще задовольнити Ваші особисті потреби.