Dawn

Після темряви завжди настає «світанок» — саме таку назву отримала нова модель Dawn. Вражаючий силует, що трансформується в один дотик. Привабливий салон, відкритий до усіх стихій: до друзів, до несподіванок, до безмежних можливостей. Світанок триває лише мить. І ця мить настає саме зараз.

Надихайтеся

Ця унікальна колекція моделей Wraith, яка демонструє найкращі зразки нашої роботи, створювалася під пильним наглядом нашої команди експертів з дизайну.

Виготовлення на замовлення

Ви не просто купуєте Rolls-Royce — Ви його замовляєте, як витвір мистецтва або ексклюзивну яхту. Можливості для персоналізації практично безмежні.

Авто з пробігом

Придбання Rolls-Royce, який був створений з використанням надсучасних технологій і складений вручну, завжди є винятковим досвідом, незалежно від його віку.

КОНФІГУРУВАННЯ
НАДИХАЙТЕСЯ

Душевний спокій

Володіння Rolls-Royce — це невимушене задоволення, а наші високі стандарти гарантійного обслуговування роблять цей процес ще простішим. Ми надамо підтримку і консультації з будь-яких питань щодо Вашого автомобіля, а також чотирирічний пакет власника, який включає гарантію, технічне обслуговування і допомогу на дорозі.

Технічне обслуговування

Коли Ви купуєте новий Rolls-Royce, ремонт і технічне обслуговування покриваються за рахунок нашого сервісного пакету протягом перших чотирьох років, незалежно від пробігу автомобіля.

Гарантія

Кожний новий автомобіль Rolls-Royce захищено 4-річною гарантією без обмеження пробігу, яка покриває майже кожний випадок.

Фінансові послуги

Придбання Rolls-Royce завжди є унікальним досвідом. Те саме можна сказати і про фінансові послуги Rolls-Royce, які пропонують широкий спектр фінансових рішень, щоб якнайкраще задовольнити Ваші особисті потреби.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ОЗНАЙОМИТИСЯ