ВИЩИЙ СТУПІНЬ СВОБОДИ

Представляємо всесезонний позашляховик від Rolls-Royce, який вперше робить розкішні позашляхові подорожі реальністю. По бездоріжжю. На відкритому просторі. Повний привід. Позашляхові режими. Зустрічайте кожен виклик з безперечною силою. Подорожі з неперевершеною розкішшю тепер без зусиль, в будь-якому місці.

ОДНЕ ЖИТТЯ. БАГАТО ШЛЯХІВ

Досліджуйте всі можливості. Створіть власний світ навколо себе. Cullinan для тих, чиє життя багатогранне. Для тих, хто знає, що неможливого немає.

БУДЬ ПЕРШИМ У КОЖНІЙ ЕКСПЕДИЦІЇ

Інноваційні деталі покращать будь-яку подорож. Знакові мотиви Rolls-Royce розмовляють зі спадщиною досконалості. Майстерність творців створює нове вимірювання в розкішних пригодах. На кожному шляху Cullinan змінює правила гри.

ВИКЛИКИ ПІДКОРЕНІ

Від Шотландського нагір'я до арабських пустель. З австрійських гір до епічних пейзажів Сполучених Штатів. У партнерстві з National Geographic Cullinan підкорює три континенти та 12 000 миль найскладнішої для підкорення місцевості світу, щоб продемонструвати свої непереборні можливості.

НАДИХАЙТЕСЯ

Ця унікальна колекція моделей, яка демонструє найкращі зразки нашої роботи, створювалася під пильним наглядом нашої команди експертів з дизайну.

ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ви не просто купуєте Rolls-Royce — Ви його замовляєте, як витвір мистецтва або ексклюзивну яхту. Можливості для персоналізації практично безмежні.

АВТО З ПРОБІГОМ

Придбання Rolls-Royce, який був створений з використанням надсучасних технологій і складений вручну, завжди є винятковим досвідом, незалежно від його віку.

ПЕРЕМОГА НАД КОЖНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ

Ця свобода є абсолютною. Розвинена технологія шасі та унікальний каркас з космічного алюмінію підкорять найбільш драматичні ландшафти з впевненістю та легкістю.

РОЗКІШ, ЯКА РАНІШЕ БУЛА НЕВІДОМА

Зустрічайте нові горизонти з легкістю. Робіть ризиковані подорожі поза межами зони комфорту — в безкомпромісному комфорті. У палацовому люксі Cullinan ви повністю оточені розкішшю.

ВИТВІР ІНЖЕНЕРНОГО МИСТЕЦТВА

Завдяки бажанню і спрямованості на створення досконалого все стає можливим.

Cullinan є кульмінацією багатьох років конструювання витонченості, проявів сміливого бачення.

Впевнені лінії посилюють величну присутність Cullinan. Знаковий силует відображає свою міцну красу.

ЗУСТРІНЬТЕСЯ З КРАСОЮ ЕКСТРИМУ

Розширте горизонти. Підкоріть нові висоти. Cullinan — це нова парадигма у автомобілебудуванні.

Cullinan не має рівних.