Підтримка благодійного фонду «Оголені серця»

20 лютого у лондонському виставковому центрі Old Billingsgate Market благодійний фонд «Оголені серця» провів свій щорічний ярмарок Fabulous Fund Fair. Компанія Rolls-Royce Motor Cars підтримала цей благодійний захід, створивши розкішний фотостенд, в якому всесвітньо відомий фешн-фотограф Еллен фон Унверт робила знімки гостей в абсолютно новому Rolls-Royce Dawn.

Ведучими цього популярного серед зірок заходу, що відбувається під час Тижня моди в Лондоні, виступили супермоделі Карлі Клосс і Наталія Водянова, яка є засновником цієї благодійної організації. На ярмарку з різноманіттям класичних атракціонів найкращі представники світу моди об'єднаються з найвідомішими брендами світу, щоб забезпечити підтримку сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Кабріолет Rolls-Royce Dawn кольору Midnight Sapphire з салоном кольору Mandarin виступив у якості загальнодоступного фотостенду класу «люкс», працювати у якому погодилася всесвітньо відома фешн-фотограф Еллен фон Унверт. Сучасний інтер'єр Dawn, оздоблений вручну для того, щоб розділити з друзями незабутні моменти життя, став розкішним майданчиком, на якому відвідувачі ярмарку Fabulous Fund Fair мали змогу зробити власне «селфі з Rolls-Royce».

Кабріолет Rolls-Royce Dawn — це справді безкомпромісний автомобіль класу «ультралюкс»: рідкісний, вишуканий і найбільш пристосований до сумісного відпочинку. Для багатьох гостей знайомство з Rolls-Royce відбулося ще на початку вечора: Арізона Мьюз, Ерік Андервуд, Лілі Дональдсон і Дерек Бласберг прибули на ярмарок Fabulous Fund Fair на стильних авто Rolls-Royce Phantom і Wraith.

Генеральний директор компанії Rolls-Royce Motor Cars Торстен Мюллер-Отвос сказав: «Ярмарок Fabulous Fund Fair суттєво допомагає благодійній організації «Оголені серця» у тій важливій справі, яку вона робить для дітей з особливими потребами та їх сімей. Ми пишаємося тим, що маємо можливість підтримувати цей інноваційний та корисний захід. Наша новітня модель Dawn ідеально підходила для цієї події. Ми сподіваємося, що кошти, зібрані на вечорі, допоможуть благодійному фонду продовжити допомагати дітям у всьому світі».

Місією благодійного фонду «Оголені серця» є сприяння створенню рівноправного суспільства, відкритого для людей з обмеженими можливостями та особливими потребами, шляхом заохочення спільної діяльності і створення безкоштовних послуг для підтримки малозабезпечених сімей. За останні 11 років фонд «Оголені серця» зібрав понад 30 мільйонів євро.