Компанія Rolls-Royce Motor Cars припиняє випуск моделі Phantom VII

Генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Торстен Мюллер-Отвос оголосив, що у 2016 році компанія припинить випуск нинішнього покоління знаменитої моделі Phantom. Раніше компанія Rolls-Royce Motor Cars повідомила про початок проведення випробувань цілком нової алюмінієвої платформи, на основі якої будуть побудовані всі моделі Rolls-Royce, які потраплятимуть на ринок з початку 2018 року. Він також повідомив, що випуск моделей Phantom Coupe і Drophead Coupe більше не планується. Відхід зі сцени цих легендарних моделей буде відзначений спеціальною колекцією Phantom Zenith, яка складатиметься лише з 50 ексклюзивних автомобілів.

Виробництво нинішнього, сьомого покоління Phantom почалося більше 13 років тому. Ця модель зіграла ключову роль у відродженні бренду Rolls-Royce. Сьогодні історія моделі Phantom VII, граціозного і потужного втілення справжньої розкоші, наближається до свого завершення.

У листопаді цього року на заводі у Гудвуді будуть зібрані останні екземпляри моделей Phantom Coupe і Drophead Coupe. Подальший випуск моделі Phantom цього покоління не планується. Тим не менше, колекціонерам з усього світу буде приємно дізнатися, що на честь завершення виробництва цієї прославленої моделі буде створена унікальна колекція Phantom Zenith, яка складатиметься з 50 абсолютно унікальних авто Phantom Coupe і Drophead Coupe.

Крім того, у цьому році компанія Rolls-Royce побудує останні екземпляри лімузина Phantom VII.

«Я з гордістю і хвилюванням повідомляю, що незабаром ми представимо новий Phantom — розкішний сучасний автомобіль, який вирізняється якісно новим дизайном і використанням надсучасних технологій, — сказав пан Мюллер-Отвос.  — Кожне наступне покоління Phantom — це важлива віха в автомобільній історії, тому, створюючи Phantom VIII, ми прагнемо зробити його досконалим».

Компанія Rolls-Royce Motor Cars вперше представила Phantom VII в 2003 році, встановивши нові високі стандарти в сегменті «ультралюкс», і протягом 13 років ця модель залишалася еталоном абсолютної розкоші. За ці роки майстри Rolls-Royce створили багато дивовижних автомобілів Phantom, які вразили світ своєю красою і неперевершеним виконанням.

Тепер настав час відкрити наступну сторінку в історії культової моделі.

 

Phantom VII — модель, що залишатиметься незмінним еталоном розкоші

Навіть готуючись покинути світову арену, Phantom VII залишатиметься незрівнянним еталоном розкоші: його шлях завершиться випуском обмеженої серії колекційних автомобілів, кожен з яких стане останнім зразком в історії.

На їхню честь спеціалісти дизайнерського підрозділу Bespoke розроблять найексклюзивніші варіанти кожної з моделей Phantom — Coupe, Drophead Coupe і Limousine. Талановиті майстри у Гудвуді, які складають кожен Rolls-Royce вручну, вже готуються до довгої та кропіткої роботи над цими унікальними пам'ятними автомобілями.

 

Колекція Phantom Zenith: в зеніті слави

Перша спеціальна колекція отримає назву Phantom Zenith і складатиметься з останніх 50 автомобілів Phantom Coupe і Drophead Coupe, які випустить завод у Гудвуді.

«Як зрозуміло із назви, колекція Phantom Zenith — це найвища точка, абсолютна вершина, еталон досконалості, — зазначив головний дизайнер Rolls-Royce Motor Cars Джайлс Тейлор. — Ця колекція втілить найкращі риси Phantom Coupe і Drophead Coupe та запропонує кілька приємних сюрпризів. Ми очікуємо шалений попит на ці 50 автомобілів, оскільки ми вже ніколи не побачимо щось подібне».

Серед приємних сюрпризів — приладдя для пікніка в багажнику, лазерне гравіювання на підлокітниках з видами міст Вілла д'Есте і Женева, де світу були вперше представлені Rolls-Royce 100EX і 101EX, ексклюзивне виконання приладової панелі, а також легендарна статуетка Spirit of Ecstasy у новій інтерпретації. Крім того, кожен покупець отримає безцінний сувенір на згадку про своє придбання, а автомобілі колекції будуть пропонуватися в широкій гамі цікавих колірних поєднань, що нагадують про різні епохи з історії Rolls-Royce.

 

Phantom VII: повернення еталона розкоші

Презентація Rolls-Royce Phantom сьомого покоління 1 січня 2003 року стала не просто прем'єрою нового автомобіля класу «ультралюкс» — вона ознаменувала відродження найвідомішої марки люксових автомобілів у світі. У двадцять перше століття компанія Rolls-Royce увійшла з шедевром, який незабаром отримав славу недосяжного для інших зразка автомобільної досконалості.

Цьому передували довгі п'ять років, протягом яких дизайнери, інженери і майстри потай від громадськості працювали над створенням флагмана Rolls-Royce і будівництвом надсучасного заводу, що розташувався на території маєтку Гудвуд в Південній Англії. Результат роботи не мав аналогів в галузі і був вражаючим навіть для такого бренду, як Rolls-Royce, за яким стоїть багата історія і від якого завжди чекають неможливого.

З моменту випуску Rolls-Royce Phantom було зрозуміло, що цей автомобіль є гідним спадкоємцем знаменитої статуетки Spirit of Ecstasy. Його дизайн, від фірмової решітки радіатора Pantheon до довгого заднього звису, повністю витриманий в стилі Rolls-Royce.  Зухвалі і одночасно елегантні обриси натякали, що цьому автомобілю немає рівних на дорозі.

З 2005 року з'явилося кілька нових модифікацій Phantom VII. Спочатку світ побачив Phantom Extended Wheelbase, потім, у 2007 році, — розкішний кабріолет Phantom Drophead Coupé, а в 2008 році — Phantom Coupé, вишуканий «гран-туризмо» від Rolls-Royce.

Всі ці чудові автомобілі є втіленням нетлінної краси і слугують яскравими прикладами унікального індивідуального підходу Rolls-Royce до побажань клієнтів, що дозволяє їм перетворювати свої висококласні автомобілі на унікальні витвори мистецтва. Сьогодні кожен Phantom, який залишає стіни заводу Rolls-Royce у Гудвуді, є по-своєму неповторним. Waterspeed, Aviator, Metropolitan, Maharajah, Serenity — ось лише деякі з культових моделей Phantom, створених майстрами підрозділу Bespoke, які прикрасили приватні колекції по всьому світу і увійшли в історію, як одні з найулюбленіших представників сімейства Rolls-Royce.