Модель Rolls-Royce Ghost II покоління отримала престижну премію What Car? у номінації «Кращий ультралюксовий автомобіль світу»

Щорічна церемонія вручення премії What Car? Церемонія, на якій модель Ghost Extended Wheelbase II покоління отримала нагороду у номінації «Вигідна покупка» у категорії «£100 000+», підтвердила статус компанії Rolls-Royce Motor Cars як творця найкращих у світі люксових автомобілів. Ця подія знаменує десятиріччя тотальної переваги компанії Rolls-Royce Motor Cars у цій престижній категорії і другу перемогу поспіль для моделі Ghost II покоління.

Присуджуючи нагороду, журі премії What Car? особливо відзначило динаміку Ghost: «Невимушене і легке керування дозволяє точно направляти авто майже на будь-якій швидкості, чутливі педалі швидко реагують на коригування, а двигун V12 з подвійним турбонаддуванням працює непомітно і досконало».

«Модель Ghost, яка побачила світ у 2009 році, допомогла нашій компанії перейти на якісно новий рівень, — додав генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Торстен Мюллер-Отвос. — Вона привертає увагу дуже особливої аудиторії з числа найбільш вимогливих і успішних підприємців у світі, яких спокушає сучасна інтерпретація фірмової розкоші Rolls-Royce. У моделі Ghost II покоління значні технологічні досягнення поєднуються з її оновленою зовнішністю, перед якою неможливо встояти. Від клієнтів продовжують надходити захоплені відгуки, і я радий, що з ними погоджуються експерти світових ЗМІ».

Незадовго до отримання премії What Car? компанія Rolls-Royce Motor Cars повідомила про зростання бренду на ринку Великобританії у 2015 році. Таким чином, Ghost міцно закріпив за собою статус ультралюксового авто, якому віддає перевагу нова каста успішних британських підприємців. Цього року у Брістолі відкриється сьомий дилерський центр компанії Rolls-Royce Motor Cars у Великобританії і розпочнуться перші поставки Dawn — найпрекраснішого і «найвідкритішого» кабріолету класу «ультралюкс».

На глобальному ринку успіх моделі Ghost II покоління суттєво укріпив лідируючі позиції бренду у сегменті ультралюксових авто вартістю від 200 000 євро.