Компанія Rolls-Royce Motor Cars презентує колекцію Ghost «Eternal Love» у Китаї

Компанія Rolls-Royce Motor Cars презентує колекцію Ghost «Eternal Love» у пекінському музеї сучасного мистецтва Minsheng Art Muesum. Нова колекція від дизайнерського ательє Bespoke, яка призначена виключно для китайського ринку, втілює тему любові і поєднує сучасні елементи дизайну, натхнені образом білого лебедя, з легендарною майстерністю і передовими технологіями Rolls-Royce.

«Колекція Ghost «Eternal Love» демонструє безпрецедентний творчий потенціал команди ательє Bespoke і задовольняє вимоги наших клієнтів щодо ексклюзивної персоналізації, — пояснив важливість нового дизайну директор Rolls-Royce Motor Cars China Леон Лі. Цей найновіший шедевр втілює усю гаму емоцій, що їх традиційно викликає бренд Rolls-Royce, і є символом нашої незгасаючої пристрасті до створення найкращих автомобілів в світі. Більше того, він є своєрідним подарунком для клієнтів Rolls-Royce на честь Китайського Нового року».

 

Колекція Ghost «Eternal Love»

Образ лебедя, який повсюдно зустрічається у дизайні нової колекції, є присвятою коханню. Як у східній, так і у західній культурі граціозність і відданість лебедя зробили його символом чистоти і вірності. Союзи між лебедями тривають багато років, навіть протягом всього життя, створюючи настільки міцний зв'язок, що закохані іноді забирають своє власне життя, якщо їхня друга половинка помирає. Тому в традиційній китайській культурі лебеді відомі як «птахи кохання» за їхню справжню відданість вічній любові.

Натхнені романтичними відчуттями, спеціалісти Rolls-Royce Motor Cars обрали художній образ лебедя і створили неповторний стиль з притаманною їм вишуканою майстерністю. На фірмовій боковій смужці і шкіряних сидіннях моделей серії Eternal Love зображені два лебедя у формі ідеального серця. Варто відзначити, що граціозні лебеді у салоні авто майстерно прикрашені ручною вишивкою. Бездоганна розкіш і першокласне технічне виконання салону автомобіля є втіленням неперевершеної художньої майстерності.

Всі моделі Rolls-Royce прикрашаються фірмовою статуеткою Spirit of Ecstasy, яку свого часу створив британський скульптор Чарльз Сайкс. Кажуть, що на її створення випускника лондонського Королівського коледжу мистецтв надихнули близькі відносини Джона Монтегю і Елеанор Торнтон, яка вважається прототипом емблеми. Сьогодні легендарна статуетка так само впевнено стоїть на капоті кожного Rolls-Royce і продовжує допомагати своєму власникові у романтичних відносинах.

Продовжуючи тему витонченого, чистого і непідробного ставлення до кохання, моделі серії Ghost «Eternal Love» пофарбовані у два кольори — English White і Silver Satin. Шкіряне оздоблення салону виконано у кольорі Seashell, а вишивка на підголівниках, стібки на сидіннях і внутрішня оббивка даху — у кольорі Hotspur Red. На ексклюзивному годиннику, пофарбованому в тон із дерев'яними панелями Tudor Oak, а також на накладках порогів з підсвічуванням нанесені слова «Love is Eternity» («любов — це вічність»). Остаточної витонченості і досконалості автомобілю надає двокольорове кермо.

Повністю поліровані 20-дюймові ковані диски і трансмісія з супутниковою навігацією гарантують, що «Eternal Love» залишається ідеальним екземпляром зразкової розкоші Rolls-Royce. Традиційний 6,6-літровий двигун V12 з подвійним турбонаддуванням і 8-ступінчастою коробкою передач ZF роблять керування моделлю «Eternal Love» винятковим і невимушеним за будь-яких дорожніх умов.

Для того, щоб підкреслити ексклюзивність моделі Rolls-Royce Ghost «Eternal Love», серія складатиметься лише з шістнадцяти авто.