RRМС презентує Dawn у Південно-Африканській Республіці

«Наш новий Rolls-Royce Dawn, який обов'язково справить на Вас невитравне враження, започатковує нову еру кабріолетів класу «ультралюкс». Це буде найбільш «відкритий» кабріолет класу «ультралюкс», призначений для тих, хто хоче купатися у променях сонця і насолоджуватися товариством у найбільш ексклюзивних місцях світу».

Про це під час світового дебюту нової моделі Dawn 8 вересня 2015 року сказав генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Торстен Мюллер-Отвос. Після прем'єри розпочався пошук ідеального місця для презентації нового авто глобальним засобам масової інформації. Рівно через шість місяців, починаючи з 8 березня 2016 року, представники провідних засобів масової інформації будуть тестувати модель Dawn на прекрасних дорогах Західної Капської провінції ПАР, одного з ексклюзивних анклавів для найбагатших людей світу.

Перлиною цього ексклюзивного анклаву світового класу, без сумніву, є розташований серед виноградників всесвітньо відомого виноробного регіону Стелленбос маєток Delaire Graff Estate, який компанія Rolls-Royce Motor Cars обрала у якості своєї бази. Маєток Delaire Graff Estate, який належить найвідомішому ювелірові світу Лоуренсу Графу, відповідає способу життя клієнтів Rolls-Royce: мальовничий краєвид, чудові вина, вишукані страви, а також розкішне житло, прекрасні витвори мистецтва і ювелірні вироби.

Під час подорожей маршрутами, на яких можна побачити захоплюючі дух морські пейзажі, гірські перевали і вигнуті рядки виноградників, журналісти з усього світу зуміють гідно оцінити красу Західної Капської провінції.

«Західна Капська провінція з її мальовничістю, відмінними дорогами і розкішними резиденціями створює прекрасний фон для того, щоб журналісти провідних світових видань могли протестувати наш новий Rolls-Royce Dawn — вражаючий автомобіль, в якому подорож з відкритим дахом не потребує жодних компромісів, — коментує директор з глобальних зв'язків Rolls-Royce Motor Cars Річард Картер. — Як південноафриканець я пишаюся тим, що привезу Rolls-Royce, найвідоміший люксовий бренд світу, в країну, де я народився».